Nowa symulacja na szkolenia zamknięte – licencja

Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece gier dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od tego kwartału posiadamy symulację integracyjną: Drużynowe zawody w niezwykłym wariancie zabawy w unihokej (Wstępna nazwa tej gry jest dopiero tymczasowy – ale oddaje przebieg tej sesji.)

Naszą symulację polecamy na kursach z rozwoju menedżerskiego, ze współpracy grupowej a także na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Znamy dobre i polecane Oceny o trenerach Maciołek

KATEGORIA GRY:
Zakres tematyczny zabawy: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Kraj pochodzenia gry: Włochy
Czas prowadzenia: jeden dzień
Liczba uczestników: co najmniej 7, do 17.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: rowery wodne – sztuk trzy, wyciskacz do tub – sztuk cztery, pojemnik na spinacze okrągły- sztuk pięć, trochę wafli, paczka rdzawych nalepek, podkładki meblowe

REFERENCJE
„AUTO HANDEL – AUTO SERWIS” Tomasz Nochowicz, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DORJA-JERCZYŃSKI Sp.j., REPROSERWIS USŁUGI GRAFICZNE Sp. z o.o., „KNG AWANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Spółka Komandytowa, ZAKŁAD PRODUKCJI DOŚWIADCZALNEJ AUTOMATYKI Spółka z o.o., AGJ S.C., Drukarnia Wiśniewski, Powiat Wolsztyński, Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o., Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego w Lesznie , Gmina Miejska w Chodzieży, Fundacja Sztuki Współczesnej In Situ, Bemowskie Stowarzyszenie Pomocy Sąsiedzkiej, Fundacja Pomocy Zdrowiu, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Euro 6″, Stowarzyszenie „Mokotów – Bliżej Siebie”, Stowarzyszenie Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ, Stowarzyszenie Promocji Sztuki KARDIOGRAM , Stowarzyszenie Transparency International Polska , Towarzystwo Przyjaciół Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była również wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Muzyka i muzykologia”

POLECANE KSIĄŻKI:
Szkoleniowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy niniejsze opracowania:

 • Dlaczego piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych a czwórkowi zostają urzędnikami-Robert T.Kiyosaki
 • Potęga pieniądza. Finansowa historia świata-Niall Ferguson
 • Drugie oblicze Wall Street, czyli dlaczego odszedłem z Goldman Sachs-Greg Smith
 • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! -Trapper Woods, Mark Woods
 • Nie zjadaj cukierka… od razu! Tajemnica słodkiego sukcesu w pracy i w życiu osobistym-Joachim de Posada, Ellen Singer
 • Przedsiębiorczość zdyscyplinowana. Od startupu do sukcesu w 24 krokach-Bill Aulet
 • Współczesne systemy motywacyjne-Jacek Woźniak

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Kutno, motel Łomnica, ulica Poznańska 8
  Cena szkolenia: 2000 zł VAT zw. Oferujemy możliwość płatności w ratach – cztery miesięcznych rat.
  W cenie programu znajduje się menu lunch. Przystawka: Terrina z kurczaka z boczkiem, kurkami i sałatą. Zupa: Domowy rosół z kuraka z makaronem. Drugie danie: Przysmak z wieprzka serwowany z chrupiącym boczkiem,oscypkiem grillowanym z odrobiną żurawiny w duecie ziemniaków ziemniaków opiekanych i zestawu surówek. Deser: naleśniki po żydowsku. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.