Oryginalna symulacja na szkolenia dla menedżerów – dla trenerów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji niedochodowych i jednostek samorządowych od tego roku posiadamy symulację team building: Wieloosobowe rozgrywki w nietypowym wariancie zabawy w Graffitti (Wstępna nazwa tej zabawy jest dopiero tymczasowy – ale odzwierciedla przebieg ćwiczenia.)
Powyższą symulację stosujemy na programach z rozwoju menedżerskiego, z zarządzania czasem a także na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Najczęstsze jej użytkowanie to Szkolenia Z Negocjacji.

KATEGORIA GRY:
Tematyka tego zadania: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Izrael
Czas realizacji kompletnego modułu: dwa dni
Liczba uczestników: minimalnie 6, maksimum 17.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: twister – sztuk osiem, przęsło konstrukcyjne – sztuk siedem, pieczątki- sztuk osiem, trochę kalafioru, paczka słomkowych zakreslaczy, komplet trzepaków do ubijania piany

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
DASTORE MARCIN DOMAGAŁA, FRANSPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, INTERMEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, MOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zelka Sp. z o.o. , PLASTFARM Jerzy Włodarczak, Rorets Polska Sp. z o.o. , Gmina Czerwonak, Miasto i Gmina Buk, Powiat Krotoszyński, Powiat Gnieźnieński, Stowarzyszenie Rewolucja Kulturalna, Europejska Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży – Fundacja Pomocy Dzieciom, Fundacja Pro Art. – Tech, Parafialny Klub Sportowy VICTORIA ZERZEŃ, Stowarzyszenie „Aslan”, Stowarzyszenie Klub Jeździecki LEGIA KOZIELSKA, Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS Praga Północ, Stowarzyszenie Symbioza, „Towarzystwo Zwalczania , Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była też wykorzystywana na studiach doktoranckich „Inne nauki z zakresu pedagogiki i kształcenia nauczycieli”

DODATKOWA WIEDZA:
Wykładowcom kupującym licencję rekomendujemy niniejsze książki:

 • Demokracja ekonomiczna-L. Dowbor
 • Jak przewodzą najlepsi liderzy-Brian Tracy
 • Od wartości do działania-Sławomir Lachowski
 • Ocena efektywności systemów opieki zdrowotnej w krajach OECD-Błażej Łyszczarz
 • Nie zjadaj cukierka… od razu! Tajemnica słodkiego sukcesu w pracy i w życiu osobistym-Joachim de Posada, Ellen Singer
 • Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera-Karen Berman, John Case, Joe Knight
 • Zachowania organizacyjne w teorii i praktyce zarządzania-Urszula Gros

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Bielsk, hotel Copernicus, ulica Mostowa 2c
  Opłata za udział: 3000 zł netto. Oferujemy opcję regulowania w ratach – pięć wpłat.
  W cenie kursu znajduje się catering. Przystawka: Śledź marynowany podany na sosie słodko kwaśnym . Zupa: Żurek przygotowany na maślance, podany z puree ziemniaczanym. Drugie danie: Sakiewka z polędwicy wieprzowej z farszem grzybowo porowym podana z gruszką ryżową i zestawem surówek. Deser: Strudel jabłkowy podany na ciepło. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.