Innowacyjna symulacja na szkolenia i wyjazdy – warsztat dla coachów

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio programów dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów niedochodowych i urzędów publicznych od zeszłego roku promujemy symulację szkoleniową: Ekstremalne rozgrywki w autorskim wariancie gry w jazda na deskorolce zespołowo (Wstępna nazwa tej zabawy jest do poprawki – ale pokazuje fabułę ćwiczenia.)
Proponowaną grę rekomendujemy na programach z innowacyjnego myślenia, z asertywności oraz na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Pierwotne jej zastosowanie to Szkolenia HR.

SPECYFIKCACJA GRY:
Merytoryka symulacji: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Chile
Czas realizacji ćwiczenia bez analiz i dyskusji: dwie godziny
Liczba uczestników: minimalnie 5, nie więcej niż 18.
Wyposażenie do gry: tarcza do lotek – sztuk dziesięć, łapka do wyciągania gwoździ – sztuk osiem, kasetki na pieniądze- sztuk dwie, trochę wiśni, paczka rudych nalepek, przesiewacz do mąki i cukru

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Emcek Włodzimierz Marszałek, Krzysztof Marszałek spółka cywilna , Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Catpol, „ALHEN ARTSZKŁO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Emmerson K. Kłosowki, R. Jaśkowiak, M. Dukaczewski Spółka Jawna, Krzysztof Górecki Cukiernia „U Kowolki”, Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Jarosław Pospiech, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dentysta Maria Dudzińska, Gmina Jaraczewo, Gmina Krzymów, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Górnośląskie Centrum Kultury, Centrum Mediacji Przy Fundacji „PARTNERS” POLSKA , ITAKA Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, Ośrodek Profilaktyki, Edukacji i Terapii Uzależnień „Olcha”, Stowarzyszenie „Zdrowie i My”, Stowarzyszenie Keramos , Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Osób Niepełnosprawnych „OŻAROWSKA”, Stowarzyszenie Śpiewacze Warszawski Zespół Artystyczny „Vars Cantabile”, Towarzystwo „Nasz Dom”, Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Gra była również prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Fizyka nuklearna”

DODATKOWA WIEDZA:
Konsultantom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry rekomendujemy wymienione tutaj opracowania:

 • Innowacje. Następny krok-Erik A. Roth, Scott D. Anthony, Clayton M.
 • Kiedy pieniądz umiera. Prawdziwy koszmar hiperinflacji-Adam Fergusson
 • Pocałuj tę żabę-Tracy Brian
 • Komandosi w białych kołnierzykach-Rafał Szczepanik
 • Strategia błękitnego oceanu-W. Chan Kim, Renée Mauborgne
 • Społeczna teoria stosunków międzynarodowych-Alexander Wendt
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Grodzisk Wielkopolski, pensjonat Lajkonik, ulica Siedliskowa 54
  Opłata za udział: 1100 złotych VAT zw. Oferujemy możliwość płatności w ratach – dwanaście rat.
  W cenie spotkania zawarty jest obiad. Przystawka: Wędzony ser kozi grillowany, na rukoli z konfiturą z porzeczek . Zupa: Barszcz czerwony z uszkami. Drugie danie: Tradycyjny kotlet schabowy podawany z frytkami i zestawem surówek. Deser: Sorbet malinowy z kawałkami truskawek i wiórkami czekolady. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .